Kauza neplatných voucherů cestovních kanceláří

Legans advokátní kancelář s.r.o. v červnu tohoto roku spustila projekt zaměřený na vymáhání pohledávek plynoucích ze zrušených zájezdů v době pandemie koronaviru. Cestovní kanceláře vydaly klientům za zrušené zájezdy vouchery, které zákazníkům upírají právo na vrácení peněz v případě, že poukaz nevyužijí a při uzavírání dohody o takovémto voucheru tak uvedly své zákazníky v omyl.

Na naši advokátní kancelář se od doby spuštění projektu obrátilo mnoho osob, které se právem cítily být poškozeny. S ohledem na četné ohlasy veřejnosti vyvolané postupem některých cestovních kanceláří nyní naplnila Legans advokátní kancelář s.r.o. své kapacitní možnosti ve věci vymáhání nároků z nezákonných voucherů, které byly v návaznosti na pandemii Covid-19 ze strany cestovních kanceláří vydávány. Při stávající situaci, v rámci zachování našeho standardu klientského servisu a pečlivého vedení převzatých kauz, není pro naši kancelář možné přijímat nové klienty.

Dalším poškozeným osobám, které mají zájem o právní služby naší kanceláře v dotčené věci a nejsou dosud našimi klienty, doporučujeme sledovat aktuální dění.

Uvádíme, že budeme transparentně sdělovat postup v běžící kauze a jednání s cestovními kanceláři, a to dálkovým přístupem, kdy aktuality můžete sledovat na odkazu níže. 

Děkujeme za důvěru.

Aktuality ke kauze nalezenete ZDE.

Další zdroje a mediální zmínky:

Kontakt:

  • office@legans.cz
  • Revoluční 1003/3, 110 00 Praha 1, Česká republika
  • +420 778 116 185